Thursday, July 21, 2016

Brauciens uz vasaras festivālu ārzemēs. Vai ir vērts apdrošināties?

Vasara ir laiks, kad ne tikai Latvijā, bet arī daudzās citās valstīs notiek dažādi mūzikas festivāli. Uz tiem dodas arī daudzi mūsu valsts iedzīvotāji, jo nereti šajos grandiozajos pasākumos iespējams dzirdēt tādus mūziķus un grupas, kuras nekad nav bijušas un, visticamāk, arī nebūs dzirdamas Latvijā. Lai arī brauciens uz svešu valsti var likties kā lielisks piedzīvojums, gatavojoties šādam ceļojumam, der padomāt arī pa drošību. Krāmējot ceļasomu un plānojot, kur apmesties, laikus vajadzētu parūpēties arī par to, lai kabatā būtu ceļojumu apdrošināšana.

Compensa ir apdrošināšanas kompānijām, kura piedāvā vienu no plašākajiem apdrošināmo risku klāstiem. Tieši tādēļ, ja iegādāsities šo polisi pie Compensa, jūs noteikti atradīsit tādus piedāvājumus, kuri būs piemēroti festivālu apmeklētājiem. Ceļojumu apdrošināšanas polisē var iekļaut, piemēram, bagāžas apdrošināšanu. Lai arī, iespējams, festivāls var ilgt tikai pāris dienas, līdzi paņemtā soma vai koferis kaut kur būs jāatstāj. Īpaši nepieciešama apdrošināšana būtu tādā gadījumā, ja esat nolēmis gulēt teltī, kur arī atstājat savas mantas. Tāpat Compensa sniedz iespēju apdrošināt maku, līdz ar to, ja to pazaudēsit, vai arī tas tiks nozagts, Compensa atlīdzinās izdevumus par zaudētajiem dokumentiem un kartēm. Ar Compensa apdrošināšanu iepazīsties jau tagad:
Nav noslēpums, ka festivālos cilvēki, baudot jautrību mēdz aizmirst par drošību, kā arī higiēnu. Līdz ar to, var gadīties, ka jūs saindējaties vai arī gūstat kādu traumu. Arī šajā gadījumā var palīdzēt Compensa ceļojumu apdrošināšanas polise, kura atlīdzinās izdevumus par medicīniskajiem pakalpojumiem. Tāpat arī iespējams pievienot savai polisei risku, kas saistīts ar ceļojuma pāragru pārtraukšanu. Ja jums būs nepieciešams atgriezties mājās ātrāk nekā paredzēts, Compensa atlīdzinās izmaksas par transporta biļetes iegādi.

Apdrošināšanas kompāniju statistika vēsta, ka cilvēki par ceļojumu apdrošināšanas iegādi nereti piemirst, vai arī atliek to uz pēdējo brīdi. Tomēr būtu ieteicams to izdarīt laicīgi, lai pēc tam bez bažām varētu baudīt pasākumu, uz kuru dodaties. Drošība vienmēr pirmajā vietā! Ja arī tu tam piekrīti, ienāc – www.compensa.lv

No comments:

Post a Comment